O nas

Sukces przedsiębiorstwa oraz stabilna pozycja na rynku nie mogą opierać się wyłącznie na dobrych produktach. Liczą się także: jakość, terminowość, innowacyjność, zadowoleni klienci i pracownicy.
Z tą świadomością firma BPS SOLUTIONS od chwili założenia buduje i rozwija swoją ofertę.  Uważamy że połączenie tradycji i nowoczesności pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz optymalne rozwiązania zapewniające sukces inwestycji. 

Kim jesteśmy

       BPS SOLUTIONS to firma specjalizująca się w obróbce skrawaniem i elektroerozyjnej na maszynach CNC oraz konwencjonalnych. Stawiamy na jakość i terminowość realizowanych zleceń. W sposób ciągły dążymy do optymalizacji procesów i operacji związanych z obróbką dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować jeszcze bardziej konkurencyjne ceny. Nie ograniczamy się do standardowych metod wytwarzania. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Wierzymy że rzetelność i innowację jest podstawą ciągłego rozwoju.

    Od chwili powstania wykonujemy zamówieni jednostkowe oraz zlecenia produkcyjne dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Posiadamy wysoce rozbudowany park maszyn wyposażony w wysokiej klasy frezarki numeryczne tokarki, elektrodrążarki wgłębne i drutowe , szlifierki płaskie i na okrągło oraz wiele innych maszyn i narzędzi. Te atuty dają naszym Klientom solidne gwarancje, że jesteśmy poważnym partnerem biznesowym.   

     Przedsiębiorstwo budują i rozwijają wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki ich kreatywności, doświadczeniu i zaangażowaniu firma BPS SOLUTIONS znajduje się w czołówce najlepiej postrzeganych  firm świadczących usługi  frezowania i toczenia w regionie.  Rozumiemy że  sposób w jaki jesteśmy postrzegani przez klientów stanowi odpowiedzialność wspólną nasz wszystkich  oraz każdego z osobna.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIOFERTAPORTFOLIOPARK MASZYNOWY

Slider